• N2
  • N1
  • N3

добредојде во нашата компанија

1. Нашата компанија се наоѓа во Ningbo, провинција Жеџијанг, Кина, е основана во 2010 година.

2. Ние специјализирана за производство на меѓународните стандарди на кабелот за напојување, приклучок, кабел, жица темперамент, кабел ролна.

3. Нашите производи се извезуваат во целиот world.have добиено ИСО 9001-2008, сертификати за безбедност на производите како ССА, VDE, UL, т.е., итн

4. Употреба висок степен на суровина и донесува напредни техники на производство, да се обезбеди производи имаат висока употребливост и бараат минимално или никакво одржување.

5. Сите производи се правилно тестира против строгите параметри за квалитет. во согласност со постоечките индустриски стандарди.


WhatsApp Онлајн Chat!