Контактирајте не

Ningbo Па Испратена Електрични апарати копродукции, Ltd

адреса

Нов Yunhuan Idustrial зона, Xiaoluxiao Villiage, Simen Таун, Yuyao Сити, .Zhejiang провинција, Кина

телефон

86-574-62161389

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

sdfs

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!