Продолжување Cordsets CEE7 / 7 германскиот шуко приклучок и IP20 заштита Корица Socket CE и ГШ - Кина и да се кандидира Апарати за домаќинство

Продолжување Cordsets CEE7 / 7 германскиот шуко приклучок и IP20 заштита Корица Socket CE и ГШ

детали за производот

Тагови производ

описот

Продолжување cordsets со CE сертификат ГШ Оценил до 16A 250V Изградена од страна CEE7 / 7 IP20 Германски шуко приклучок и капакот заштита сокет, Нашата жици продолжување Европа се моделирани со висок квалитет и RoHS / REACH согласност.

спецификации

Германски продолжен кабел поставува CEE7 / 7 шуко приклучок и приклучок
H05VV-F / H05RN-F / H07RN-F 3X1.0-2.5mm2

машки Plug Европа, CEE7 / 7 шуко
женски Приклучница Германски продолжен кабел
amperage До 15A
Напон До 250V AC
Надворешниот мувла материјал 10P PVC
сечилото материјал Никел обложени Месинг
боја боја на располагање Прилагодено
Должина на кабел должина прилагодено на располагање
сертификати CEBEC, Demko, FI, Кема, NEMKO, NF, Ove, SEMKO, SEMKO, TUV, VDE, CE
сертификати за животната средина RoHS, REACH
тестирање 100% поединечно тестирани за Hi-Пот (диелектрични напон издржат тест), се отвора, шорцеви и излезот на пиновите.
MOQ 1000pcs
Delviery доведе датум 15-20days
Pakcing штеки извоз
примероци Бесплатни примероци можат да бидат испратени во рок од 3 дена
плаќање ТТ 30% однапред, биланс по превозот, L / C

Пакување и испорака

пакување Детали

Стандардна извоз картон 43 * 31 * 28cm

Нормално 100 парчиња во кутија

mmexport1534318957983 mmexport1534318960533 mmexport1534318965687 еден

 fesfe

safesf (3)

safesf (2)

safesf (1)


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!