CEE7 European & 7 - China Well Run Electrical Appliance

CEE7 European & 7

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 600000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai / Ningbo
 • Koha Lead:: 10-20 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CEE7 European / 7 Non-rewirable formohem Cord 2-pol Plug Schuko energjisë

  Descriptions

  Europe CEE7 / 7 kabllo të energjisë spine Schuko, me kontakt të tokëzimit, jo-rewirable, formohem 2-pol me dual kontaktit tokëzimi sistemi VDE certifikimit Vlerësuar deri 16A 250V projektuar për kabllot e furnizimit me aplikimet shtëpiake me energji elektrike 3 dirigjent, me IEC C5, me IEC C13 , me IEC C15, me IEC OPC19 përshkruani plug gjermane formohem me IEC 60320 lidhësit Europe VDE Prodhimet tona kabllo të energjisë janë bërë me cilësi të lartë dhe RoHS / REACH përputhje

  specifikimet

  Connector standard Europe CEE7 / 7 spine Schuko
  Vlerësimi maksimal aktual 16A
  Tensioni maksimal 250V
  Numri i polakëve dhe Tela 2 polet, 3 telat
  Outer Mold Material 50P PVC
  Blade Material Nikel Brass veshura
  Flamability Rating UL 94V-0
  Ngjyrë porosi ngjyra në dispozicion
  Gjatësia Cable gjatësia Custom në dispozicion
  Temperatura Rating minus 40C edhe pse plus 75C
  miratimet Europe VDE, KEMA, Ove, N, S, FI, D, CEBECc
  Certifikatat e mjedisit RoHS, REACH
  Duke testuar Hi-Pot (dielektrike qëndrojnë Voltage), polarizimit (pinout) dhe Vazhdimësia
  moq 2000pcs
  mostrat Mostrat e lirë në dispozicion

  Në dispozicion Mbulim Gjuhësh kundërta End

  standard Numri pjesë
  IEC C13 Qt3 (IEC C13) Evropë
  IEC C5 JT-ST2B (IEC C5) Europe
  IEC C15 ST3-H (IEC C15) Evropë
  IEC C19 ST6 (IEC C19) Evropë

  Styles dispozicion Wire

  Cord Lloji Elektrike Rating (Amps / Volts)
  H03VV-F 3G 0,5 mm² (max. 2 m)
  H03VV-F 3G 0,75 mm² 
  H05VV-F 3G 0,75 mm² H05VV-F 3G 1,0 mm² H05VV-F 3G 1,5 mm² 
  H05RR-F 3G 0,75 mm² H05RR- F 3G 1,0 mm² H05RR-F 3G 1,5 mm² 
  H05RN-F 3G 0,75 mm² H05RN-F 3G 1,0 mm² 
  H07RN-F 3G 1,0 mm² H07RN-F 3G 1,5 mm² 
  H03RT-H 3G 0,75 mm² H03RT-H 3G 1,0 mm² 
  H05V2V2-F 3G 0,75 mm² 
  H05V2V2-F 3G 1,0 mm
  16/250

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!