Extension Cordsets CEE7 / 7 gjerman spine Schuko IP20 dhe Mbrojtjes Cover Socket CE & GS - China Well Run Electrical Appliance

Extension Cordsets CEE7 / 7 gjerman spine Schuko IP20 dhe Mbrojtjes Cover Socket CE & GS

Detail Product

Produkt Tags

Descriptions

cordsets vazhduese me certifikimin CE GS Vlerësuar deri 16A 250V ndërtuar nga CEE7 / 7 plug IP20 gjermane Schuko dhe të mbuluar mbrojtjen fole, litarët extension tona Evropë janë formohem me cilësi të lartë dhe RoHS / REACH përputhje.

specifikimet

Zgjatues german Komplete CEE7 / 7 spine Schuko dhe fole
H05VV-F / H05RN-F / H07RN-F 3X1.0-2.5mm2

mashkull Plug Europe CEE7 / 7 Schuko
Enë femra Extension Cord gjermane
korent në apter Deri në 15A
tension Deri në 250V AC
Outer Mold Material 10p PVC
Blade Material Nikel Brass veshura
Ngjyrë porosi ngjyra në dispozicion
Cable Length gjatësia Custom në dispozicion
Certifikatat CEBEC, DEMKO, FI, KEMA, NEMKO, NF, Ove, SEMKO, SEMKO, TUV, VDE, CE
Certifikatat e mjedisit RoHS, REACH
Duke testuar 100% janë testuar individualisht për Hi-Pot (tension dielektrike të përballojë provë), hap, pantallona të shkurtra dhe pinout.
moq 1000pcs
Delviery date çojë 15-20days
Pakcing kartona eksportit
mostrat Mostrat e lira mund të dërgohet brenda 3 ditëve
pagesë TT 30% Advance, bilanci pas anijeve, L / C

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi

eksportit Standard kartoni 43 * 31 * 28cm

Normalisht 100 copë në një kuti kartoni

mmexport1534318957983 mmexport1534318960533 mmexport1534318965687 një

 fesfe

safesf (3)

safesf (2)

safesf (1)


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!