SEV Plug në IEC 60320 C13 Enë me energji elektrike Cord - China Well Run pajisje elektrike

SEV Plug në IEC 60320 C13 Enë Kordoni elektrik

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 600000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai / Ningbo
 • Koha Lead:: 10-20 ditë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Swiss CH-type 12 SEV 1011 Plug në IEC 60320 C13 Ena kordonit

  Descriptions

  Swiss CH-type 12 SEV 1011 Plug në IEC 60320 lidhës ndërkombëtar C13 enë me zvicerane SEV, VDE Evropian litarët e pushtetit certifications.These IEC C13 janë përdorur shpesh në një varietet të aplikimeve duke përfshirë kompjutera, elektronikë portative, aplikimet shtëpiake, Ngarkuesit, pajisje kuzhine dhe sistemet e lojës të tilla si PlayStation II dhe Wii. Në dispozicion thre bri plug mashkull ose IEC 60320 versionet standarde plug me priza ndërkombëtare duke qenë shumë më popullor style kabllo të energjisë.

  specifikimet

  mashkull Plug SE1011 Swiss plug
  Enë femra IEC 60320 C13 Switzerland
  korent në apter Deri në 10A
  tension Deri në 250V AC
  Outer Mold Material 50P PVC
  Blade Material Nikel Brass veshura
  Ngjyrë porosi ngjyra në dispozicion
  Cable Length gjatësia Custom në dispozicion
  Certifikatat SEV, VDE
  Certifikatat e mjedisit RoHS, REACH
  Duke testuar 100% janë testuar në mënyrë individuale
  Styles dispozicion Wire H03VV-F 3G 0,5 mm² max.2m 
  H03VV-F 3G 0,75 mm² 
  H05VV-F 3G 0,75 mm² max.2m 
  H05VV-F 3G 1,0 mm² H05VV-F 3G 1,5 mm² 
  H05RR-F 3G 0,75 mm² max.2m 
  H05RR-F 3G 1,0 mm² H05RR-F 3G 1,5 mm² 
  H05RN-F 3G 0,75 mm² max.2m 
  H05RN-F 3G 1,0 mm² 
  H07RN-F 3G 1,0 mm² H07RN-F 3G 1,5 mm² 
  H03RT-H 3G 0,75 mm² max.2m 
  H03RT-H 3G 1,0 mm² 
  H05V2V2-F 3G 0,75 mm² max.2m
  H05V2V2-F 3G 1,0 mm
  moq 3000 copë
  Delivery date çojë 15-20 ditë
  paketim kartona eksportit
  mostrat Mostrat e lira mund të dërgohet brenda 3 ditëve
  pagesë TT 30% Advance, bilanci pas anijeve, L / C

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!